Kalda Villa puhkemaja kodukord/kasutuskord

Kalda Villa broneerimise ning broneerimistasu maksmisega kinnitab broneeringu tegija, et on käesolevate reeglitega tutvunud. Broneerimistasu maksmisega loetakse broneeringu tegija ning majavaldaja vahel sõlmituks üürileping.

Sisse- ja väljaregistreerimine

Sisseregistreerimine toimub kõige varasemalt kell 15.00 ja väljaregistreerimine toimub hiljemalt kell 12.00. Kui puhkemaja ei ole vabastatud kokkulepitud kellaajaks, tekib üürnikul kohustus maksta ühe päeva üüritasu lisaks.

Majja sisenemine ja lahkumine

Puhkemajja sisenetakse peauksest. Võtmekarbi kood saadetakse broneeringu tegija meiliaadressile saabumise päeval. Majast eemal viibides on üürnikul kohustus kogu maja lukustada (välisuks, terrassiuks ja rõduuks ning aknad). Üüriperioodil vastutab üürnik puhkemaja vara säilimise (tulekahju, vargus) eest.

Majutustingimused

Kalda Villas on magamiskohad 8-le inimesele. Puhkemajas tohib maksimaalselt viibida kuni 15 inimest. Väljatoodud inimeste arvude ületamine ei ole lubatud.

Heakord

Puhkemaja antakse väljaregistreerumisel üle samas seisus nagu sisseregistreerumisel. Kõik kasutatavad nõud tuleb pesta ja asetatada samale kohale, kus need olid puhkemajja saabudes. Lõppkoristus on arvestatud hinna sisse, kui ruumid on korrastatud vastavalt eelnevale seisukorrale.

Müra tekitamine

Päevasel ajal õuealal üritusi korraldades tuleb külastajal järgida, et oma tegevusega ei häiritaks naabrite rahu. Kella 23.00 – 06.00 ei tohi väljas tekitada müra/lärmi ega kuulata valju muusikat.

Suitsetamine

Puhkemajas on suitsetamine rangelt keelatud. Suitsetamine on lubatud ainult väljas selleks ettenähtud kohtades, kus on olemas vastavad prügikonteinerid (maja ees ja taga).

Ohutus

Puhkemajas ja selle territooriumil ei tohi kasutada lahtist tulevärki (küünlaid, paberist laternaid või hiina laternaid vms) väljaspool selleks ettenähtud kohti (ahi, lõkkeplats, söegrill). Kasutades hoovis söegrilli, arvestage tuule suuna ja ohutu kaugusega hoonest. Kalda Villa territooriumil on videovalve tagamaks külastajate turvalisus.

Materiaalne vastutus

Üürnik kannab vastutust puhkemaja vara kahjustamise eest. Vara lõhkumise või muul viisil kahjustamise korral tuleb hüvitada rikutud vara asendamise maksumus. Puhkemaja mööblile plekkide tekitamisel (nt küünelaki, punase veini plekid jne), mida ei saa tavapäraselt eemaldada, tuleb tasuda eraldi puhastusteenuse tellimise eest. Kui plekke ei ole võimalik eemaldada, tuleb hüvitada rikutud inventari asendamise maksumus.

Tagastatav kahjutagatis

Saabumisel või saabumise eel tuleb maksta kahjutagatis suuruses 200 €. Tagatis tagastatakse täies ulatuses väljaregistreerimisele järgneva nädala jooksul, juhul kui majutusele pole tekitatud kahjusid. Kahjutagatis tuleb kanda Lahe Kinnisvara Lõuna-Eesti OÜ arvelduskontole EE752200221067633794 selgitusse märkida Kalda Villa kahjutagatis, broneeringu tegija nimi, ööbimiseperiood (näidis: Kalda Villa kahjutagatis, Tanel Kuusk, 03.08.2023).

Lemmikloomad

Lemmikloomade kaasavõtmine puhkemajja pole lubatud.

Ahi

Puhkemaja saunas on ahi. Enne ahju süütamist tuleb avada ahjusiiber – siiber asub leiliruumis korstna peal, siiber peab olema korstnaga horisontaalselt. Arvestada tuleb, et ülekütmine lõhub ahju ning on tuleohtlik.

Nõud

Potid-pannid, taldrikud, noad, kahvlid, lusikad ja muu vajalik asuvad köögisahtlites ning köögikappides. Pokaalid ja klaasid asuvad köögis kappides. Nõudepesumasin on integreeritud mööbli sisse. Nõud tuleb enne masinasse panemist puhtaks loputada, et neil ei oleks toidujääke. Toidujäätmed, kohvipuru jms ummistavad masinat. Masina ummistamise korral tasub masina remondi eest ummistuse tekitaja.

Saun

Sauna kasutamine sisaldub ööbimise hinnas. Sauna kasutamiseks on valmis pandud 1 kott puid. Juhul kui on plaanis kasutada sauna pikemalt, tuleb võtta kaasa lisapuud. Vihta ja kehamäärdeid ei ole lubatud saunas kasutada. Juhime tähelepanu, et alumise korruse põrand võib olla libe.

Bassein

Basseini vesi on kütteperioodil (kevad-sügis) ligikaudu 25 kraadi. Basseinil on peal kate, mis tuleb ettevaatlikult eemaldada või kasutada luuki, mille kaudu siseneda basseini. Saunast basseini minnes käi kõigepealt duši all. Basseinis ujumine on omal vastutusel ning basseini vettehüpped on keelatud!

Terrass

Terrassi mööblit katab ilmastikukindel kate, mis tuleb asetada diivanile peale tagasi kasutamise järgselt. Samuti tuleb sulgeda päikesevari peale kasutamist vältimaks tuulekahjustusi.

Puhkemajast lahkumine

Puhkemajast lahkumisel palume alati kontrollida, et uks oleks lukus ja aknad suletud. Õhksoojuspump tuleb välja lülitada lahkumisel. Võti palun asetada tagasi võtmekarpi ning segada koodilahter.

Kalda Villa kontaktisik

Majahaldur Egert Tiidor
telefoninumber: +372 5858 5671
e-posti aadress: egert@lahekinnisvara.ee